WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WWE BT News - 23/01/2012

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

WWE BT News - 23/01/2012 Empty
MesajKonu: WWE BT News - 23/01/2012   WWE BT News - 23/01/2012 Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 2:39 am

Günün haberleriyle karşınızdayız...

Randy Orton, New Mexico Live Event'ında geri dönüşünü gerçekleştirdi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Randy, Wade Barrett'a ringe gelirken rampa'da saldırdı. Epico, JTG, Kofi Kingston, Primo ve Santino Marella oraya geldi ama, Santino Marella ve Wade Barrett haricinde hepsi RKO yedi. Wade Barrett ve Santino Marella kaçmış olduklarından RKO'dan kurtuldular...

Rey Mysterio'nun son durumu...

Rey Mysterio'nun geçen haftadan itibaren yüzebildiği ve koşulara başladığı öğrenildi. Rey, haftaya koşu bandında koşulara başlamayı bekliyor ve Wrestlemania 28'de dönmek istiyor.

William Regal kemer şansı istiyor

William Regal, uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığı isteğini yineledi ve bir kemer şansı istediğini açıkladı. William Regal'ın sözleri şöyle;

''Daniel Bryan'a yıllardır yardımcı, rehber oldum ve hiç birşey sormadım. (Regal, Bryan'ın eğitmenlerindendir) Yani, belkide bunun zamanı geldi. Ben hala ilk İngiliz Dünya şampiyonu olmak istiyorum. Daniel Bryan'dan bana bir Title Shot (Kemer şansı) vermesini istiyorum.''

MVP Müziğe tam gaz devam ediyor...

Eski WWE Yıldızı Montel Vontavious Porter (MVP), Japonya da verdiği bir röportajında Rap albümü çıkaracağını söyledi. Ayrıca çıkaracağı albümde R-Truth ve John Cena'nın olacağını da belirtti.

Royal Rumble Pay Per Wiew şovundan önceki son RAW şovunda bugün olacaklar;

* John Cena ve "Big Red Machine" Kane arasında yeni olaylar...

* CM Punk ve Dolph Ziggler'in WWE kemeri için son kez yüzleşmesi...

* Chris Jericho'nun şovda gözükmesi ve belli bir süre sonra tekrar arenadan ayrılması...

* Alberto Del Rio ve Sin Cara'nın küçük bir ihtimal olsa da RAW da gözükmesi...

* Ayrıca WWE Ekibi bu hafta gerçekleşecek olan RAW da Randy Orton'ı şovda görmek istiyor... hepsi bu gece Türkiye saaati ile 04:00 da Monday Night RAW SuperShow da!

HHH'dan Senarist değerlendirmesi...

WWE "Chief Operating Officer" Triple H, WWE Şirketi adına yeni bir kararname üzerine çalışıyor bu kararname de en dikkat çeken husus WWE Senaristlerinin kötü senaryo yazması ve şirkete genç yeteneklerin katılması... yakın bir zaman içerisin de Triple H bu kararname ile şirketin genel durumunu açıklığa kavuşturacak. Aynı zamanda Triple H işlerini yola koyduğu zaman WWE Senaristlerine yardım edeceğini söyledi.

John Laurinaitis'den RAW Yorumu...

RAW Genel Menajer'i J.Laurinaitis, bugün Twitter hesabından bu gece ki RAW'la alakalı birkaç şey yazdı. Laurinaitis, şunları söyledi;

''Geçen haftanın ardından yeniden canlanış. Bu gece görülmesi gereken bir #RAW olacak.''

https://rpgtr.yetkinforum.com

WWE BT News - 23/01/2012
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 11 Şubat 2012 News
» 13 Şubat 2012 News
»  WWE Raw 30/01/2012 - Highlights HD
» TNA: - Haberler [25.02.2012]
» 10 Şubat 2012 Haberler