WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dolph Ziggler WWE Kemeri Hakkında Konuştu

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Dolph Ziggler WWE Kemeri Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Dolph Ziggler WWE Kemeri Hakkında Konuştu   Dolph Ziggler WWE Kemeri Hakkında Konuştu Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 2:41 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

WWE Süperstarı Dolph Ziggler bir house showdan sonra Pazar günkü maçı için konuştu. İşte o açıklamalar:

"Ben hayatımda herşeyi iyi düşünen, iyi gözle bakan biriyim. Hiçte uzak olmayan bir zamanda herkes beni WWE Şampiyonu olarak görecek. WWE şirketinin en çok gelecek vaad eden yıldızı benim. Ben karşıma kim çıkarsa çıksın eninde sonunda üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum."

"Ben şu an bu şirkette ringe çıkanların içinde en iyisi olduğumu düşünüyorum. Bu Pazar Royal Rumble'da CM Punk'ı yenip WWE Kemerini ele geçirmeyi planlıyorum. Biliyormusunuz ? Ben onu yendikten sonra kendime bir "Best in the World" tişörtü yaptıracağım."

"Bu şirkette yükselişi yavaş yavaş, sindire sindire olan kişilerden biriyim. Şirket beni onurlandırıp bu yerlere getirdi. O kemeri istiyorum. Aldıktan sonrada üstüne yeni başarılar ekleyeceğim. Bunun için uzun zamandır bekliyorum"

Benim yorumum:

Sen anca babayı alırsın Ors... Çekiç Üzengi kemikleri duymayı sağlar falan...
BITW Tişörtünü sen al...

WWE Seyircisi olarak yorumum:

Aslında Dolph 2 yıldır çok iyi ilerliyor geçen yılki RR'de Edgenin karşısına WH için çıkmış hatta bir ara kazanıştı bile...
Hak ediyormu evet,ama şu an hazır değil,kendisi hiç uzak olmayan bir zaman demiş ama onu şu an Punk ile feudda olduğu için demiş...
Ha alır kemeri ama Cenaya kaybeder nasıl olsa çünkü Cena vs Kane WWEC maçı duyurulmuştu günler öncesinden...
Böylece hem Dolph kemeri almış gönlü yapılmış olur hemde Punk'ın ünü zedelenmemiş olur Cenaya kaybedip...
https://rpgtr.yetkinforum.com

Dolph Ziggler WWE Kemeri Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dolph Ziggler Titantron 2012
» Rey Mysterio Hakkında
» CM Punk MMAFighting.com'a Konuştu: MMA denemek isterim
» Sheamus ''The Great White'' Gimmicki İle İlgili Konuştu
»  Theme Songlar Hakkında..