WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurt Angle'ın WWE'ye Röpörtajı

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Kurt Angle'ın WWE'ye Röpörtajı Empty
MesajKonu: Kurt Angle'ın WWE'ye Röpörtajı   Kurt Angle'ın WWE'ye Röpörtajı Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 2:57 am

New York Post, onun Olimpiyat özlemleri tartışırken TNA Wrestling güreşçisi Kurt Angle ile yaptığı bir röportajı yayınladı - (WWE). Röportajda, profesyonel güreş kariyerine tartışma içerir ve o profesyonel ve amatör statüler arasındaki geçiş nasıl açıklar. "Bu tam bir kariyer uyum oldu. Amatör güreş yanlısı güreş, yukarıda bir adım değildi, gerçek güreş spor eğlence için gidiyordu, "Açı söyledi. "Bir sürü insan o şimdiye kadarki en iyi biri söyleyerek kadar beni oraya koymak. Ve sadece 11 ve bir buçuk yıl boyunca güreş oldum. Ric Flair, Shawn Michaels ve Undertaker, 30 yıl içine koyduk çocuklar bunu hak ettiğini düşünüyorum. Beni sadece 11 yıl sonra bu övgü almak adil değil. " Kurt Angle, beş yılı aşkın bir WWE halka içinde yarıştı olmasına rağmen, onun etkisi bugün hala görülmektedir. Ancak, Olimpiyat madalyalı,, çoğaltıldığı onun hamle ve stil takdir değildir. "Jack Swagger benim ayak bileği kilit kopyalar ve Randy Orton benim Angle Slam yapıyor, saygısız," Açı dedi. "Ayak Bileği Lock ile gelmedin, Ken Shamrock, Ayak Lock ile geldi ama o Bilek Kilit yapmak için emekli olana kadar bekledim. Bu şirket benim için hiç saygı vardır. " onun hareketler kullanarak WWE grapplers hoşnutsuzluğunu rağmen, Açı minnettar o WWE ve TNA Wrerstling hem başarılı bir kariyer içine Vince McMahon onun için vizyon Parlay mümkün olmuştur. "I love Vince McMahon. O Kurt Angle karakter ile geldi, "Açı söyledi. "O koştu ve sonra ben onunla çalıştırmayı başardı. Ben o bana verdiği fırsat için teşekkür ediyorum. Vince McMahon benim en iyi arkadaşlarımdan biri, dönem oldu. Şimdi Dixie Carter sadık değilim
https://rpgtr.yetkinforum.com

Kurt Angle'ın WWE'ye Röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shane McMahon vs Kurt Angle Street Fight