WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dilmen'den bomba sözler

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Dilmen'den bomba sözler Empty
MesajKonu: Dilmen'den bomba sözler   Dilmen'den bomba sözler Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 10:03 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yorumcu Rıdvan Dilmen, TFF Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın yaptığı "Rıdvan benden özür diledi" sözleri için dün açıklama yaptı: "Aydınlar beni aradı, ben de Aykut Kocaman'ı aradım ve üçümüz buluştuk.

Aydınlar 'Aykut artık gelecek sezon Avrupa'da varsınız' dedi. Ardından da 'Ama bu dediğimi medya yazarsa bunu UEFA da, ben de yalanlayacağım. Biz bunun sözünü UEFA'dan aldık' dedi. Ben de bunun üzerine, 'O zaman ben de sana çektiğim mesajdan dolayı özür diliyorum' dedim. O da 'Sen benden daha çok özür dilersin' demiş, bunu ben hatırlamıyorum, Aykut hatırlattı, doğrudur, demiştir.

Sonra Aykut'a 'Size eksi puan vereceğiz' dedi. Aykut 'neden?' diye sorunca da Aydınlar, 'Yöneticilerin şike yapmış' dedi. Aykut da 'Biz aylardır uğraşıyoruz, mücadele ediyoruz. O zaman bizi küme düşürün' dedi. Ben de 'siz F.Bahçe'den nefret ediyorsunuz' diyerek orayı terk ettim."
https://rpgtr.yetkinforum.com

Dilmen'den bomba sözler
1 sayfadaki 1 sayfası