WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanıma beni

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Tanıma beni Empty
MesajKonu: Tanıma beni   Tanıma beni Icon_minitimeSalı Şub. 14, 2012 1:05 am

Kaptanın "Çift forvet oynamalıyız" sözleri ile başlayan kriz Kocaman'ın "Alex yanlış yapıyor" açıklaması ile derinleşti.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ALEX'LE BAŞLADI
Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ile takımın en büyük kozu Alex de Souza arasında soğuk savaş yaşanıyor. Alex'in twitter'dan "Ben olsam takımı farklı oynatırım deyip çift forvetli sistemi savunması ile ipler bir anda gerilirken, sarı-lacivertli hocanın basın toplantısında, "Alex yanlış yapıyor" şeklindeki açıklaması ise krizi daha da derinleştirdi.

KONUŞMUYORLAR
Aralarında iktidar savaşı yaşanan kaptan ile teknik direktörün birbirleriyle maç toplantıları dışında hiç konuşmadığı öğrenildi. Hemen her maçtan sonra yayıncı kuruluşa konuşan ve sosyal medyadan taraftara mesaj gönderen Alex'in, Karabük maçı sonrası ortalıklarda görünmemesi ve Kocaman'ın kendisini hedef alan açıklamalarına ne kadar içerlediğinin bir göstergesiydi.
https://rpgtr.yetkinforum.com

Tanıma beni
1 sayfadaki 1 sayfası