WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek?

2 posters
YazarMesaj
|The Undertaker|
Moderatörler
Moderatörler
|The Undertaker|

Smackdown
Fenerbahçe
RPG KARAKTER : The Undertaker
RPG KARİYER : WHC (1),MITB(1),WTagTeam(1)
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : The Undertaker

The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek? Empty
MesajKonu: The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek?   The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek? Icon_minitimePerş. Şub. 16, 2012 4:09 am

The Undertaker'ın haftaya Raw'a geleceğini öğrenince kafamızda soru işaretleri oluşmaya başladı.Promo'da Undertaker'ın saçlarını kestiğini görüyoruz.Acaba Undertaker kısa saçlı motorcu haliyle mi dönecek derseniz.Bence olamaz.WWE The Undertaker'ı son döneminde değiştirmemeli.Undertaker Masked olarak dönmesi de ihtimaller arasında.Masked olarak dönerse Kane'i de Undertaker vs. Triple H senaryosuna katmaları gerekir.Kane'de katılırsa The Brothers of Destruction kurulabilir.Wrestlemania'da hiç sanmıyorum ama The Brothers of Destruction vs. D-Generation X'de olabilir.WWE'nin böyle bir adım atmasını beklemiyorum ama böyle olursa Undertaker'ın bırakmasını istemem.Çünkü Undertaker'ın son maçı bence one on one olmalı.Büyük bir ihtimalle Undertaker'ın son maçı Triple H'le one on one match olacak.Undertaker'ın daha güreşmesini istiyorum ama galiba bu yıl son maçını oynayıp bırakacak.Gelelim tekrar Shaw'nın dönüşüne.Shawn Triple H'e takım elbisesinin onu değiştirdiğini söyledi.Triple H Undertaker'ın WWE'nin mirası olduğunu düşünüyor.Ama kendisi bir ikilem içinde sanırım.Çünkü HBK ona Undertaker'ın serisini bitirip bitirmek istemediğini sorunca HHH birşey söyleyemedi.Shawn ringden inerken HHH'e bir omuz attı.Bu yüzden DX vs. The Brothers of Destruction maçının olması zor.Zaten Kane Heel'ken birden Undertaker'la grup olmasını beklemiyorum.O zaman Undertaker'ın eski motorcu versiyonuyla dönmesini de beklemiyorum.Bence Undertaker yine şapka ve uzun montlu versiyonuyla dönecek. Sadece saçları kısa olacak.
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek? Empty
MesajKonu: Geri: The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek?   The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek? Icon_minitimeC.tesi Şub. 18, 2012 11:03 am

édgé demiş ki:
|The Undertaker| demiş ki:
Acaba Undertaker kısa saçlı motorcu haliyle mi dönecek derseniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://rpgtr.yetkinforum.com

The Undertaker Haftaya Nasıl Dönecek?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Almeida 11'e dönecek mi?
» John Morrison nasıl çalışıyor ?
» King Of The Ring Turnuvası Nasıl Olur.
»  Undertaker Spoiler
» Undertaker Ringde