WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Gurur duyuyorum"

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

"Gurur duyuyorum" Empty
MesajKonu: "Gurur duyuyorum"   "Gurur duyuyorum" Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 12:44 pm

Beşiktaş'ımızın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan eşleşme hakkında açıklamalarda bulundu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'ndeki rakibi Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, 8 Mart'ta oynanacak 3. tur maçını büyük bir heyecanla beklediğini söyledi. Kariyeri için çok önemli bir maç oynayacağını belirten Arda, "Forma giydiğim bir takımın, ülkemin ekiplerinden biriyle rakip olması güzel bir olay. Bundan gurur duyuyorum. Kariyerim için keyifli bir karşılaşma olacak" dedi. Bu arada idmanda sakatlanan Arda'nın yarınki Barcelona maçında oynamasının şüpheli olduğu bildirildi.

FALCAO'DAN TÜRKÇE MESAJ

Öte yandan A.Madrid'in yıldız golcüsü Falcao, dün Arda'nın yardımıyla twitter hesabından Türkçe bir mesaj yayınladı. Falcao, "Günaydın Türk takipçilerim. İstanbul'a gelmek çok keyifli olacak. Herkese teşekkürler" diye yazdı.
https://rpgtr.yetkinforum.com
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

"Gurur duyuyorum" Empty
MesajKonu: Geri: "Gurur duyuyorum"   "Gurur duyuyorum" Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 12:46 pm

Arda bir sen değilsin gurur duyan tüm Türkiye gurur duyuyor bizimle.Duymayan ise bizden olmayan bizi çekemeyen,kıskançlıktan çatır çatır çatlayan zavallılardır.Bu böyle bilinsin.
https://rpgtr.yetkinforum.com

"Gurur duyuyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gurur Verici Benzerlik