WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Champion Ringde

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Champion Ringde Empty
MesajKonu: Champion Ringde   Champion Ringde Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 1:30 pm

Edge ringe gelir...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ve...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Buraya gelmemin amacı bazı şeyleri konuşmak.Başlangıç olarak WHC ait olduğu kişide bende.Sıradan bir rakibe karşı alınmış zaferi abartmıcam.Çünkü rakib bunu değmeyen zavallı bir güreşciydi.2.si dedem yaşındaki adamı dövdüğüm için bütün yaşlılardan özür diliyorum.(Burda herkes kahkaha atar.)Napıyım yenilen pehlivan güreşe doymuyor bende dövüyorum.Sonra asıl buraya çıkmamdaki etki olan US kemeri için contendar olmam ve bu kemerin Kane'de veya benim deyimimle keloğlan'da olması.US kemeri hedeflerimin arasında var ve zamanı geldi diye düşünüyorum nitekim aday oldum maçı kazandım.Ve o kemeri Kane gibi tek gözlü bir keloğlandan almak lazım.Kane hakkında bilmeniz gereken tek şey onun işler kötü gidince yüzüne 1 tl'ye aldığı maskeyi geçirir saçma sapan yerlerden çıkar ve böylelikle korkutucu olduğunu sanar halbuki bilmezki onun bu hareketleri yumurcak tv'de çocuklar tarafından izleniyor.Ayrıca kendisi tek gözlü birisi yani bakar kördür.Bunca yıldır bu meslektesin paraya kıyıp ameliyat olmadın ama bu işin görünen yüzü halbuki kane görmeyen gözüne lens geçirmiştir,kör felan da değildir.Bu onun ne kadar sahtekar bir adam olduğunu gösteriyor zaten.İnsanları kandırmak onun işi.(Burda EDGE'yi yoğun bir alkışlama olur)Herneyse seni CAİLLOU kılıklı adam sonun geldi ve ben sana bulaştım.Son olarak bu maç için Shawn'a seslenmek istiyorum.Diğer 2 kemerin sende olduğunun farkındayım onlarında zamanı gelecek elbet ama şu anlık işim olmaz ve sen beni bir an önce US maçına çıkaracaksın yoksa ben sinirlenirim ve bu hiç kimse için iyi bir şey olmaz,diyeceklerim bu kadar hepinize teşekkür ederim..."der ve alkışlar eşliğinde ringi terkeder.
https://rpgtr.yetkinforum.com

Champion Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HBK RİNGDE...
» Miz ringde....!
» Jeff Ringde.!
» Undertaker Ringde
» Edge Ringde-2