WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Triple H Ringde

2 posters
YazarMesaj
Paul Levesque
Üye
Üye
Paul Levesque

Raw
Beşiktaş
RPG KARAKTER : Triple H

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Triple H Ringde   Triple H Ringde Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 9:59 pm

Birden Triple H ' in müziği çalmaya başlar
Triple H Play The Game eşliğinde ringe gelir.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mikrafonu alır ve konuşmaya başlar.

"Beyler bayanlar burada olmaktan mutluyum. Ama bazı güreşçilerin aksine ben gerçek hedefleri olan bir adamım. Buraya gelip uzun ve boş konuşmak istemiyorum. Nede olsa ben Muhteşem Miz değilim.(Güler ve devam eder.). Ama sorunum Miz ile değil tabiki karşıma çıkarsa oda cevabını fazlasıyla alır.Ben yoluma sadece yoluma çıkanları deviririm. Hedeflerim var demiştim evet bunların ilki tabikide çoğu güreşçinin istediği WWE Kemeri. Diğeri ise King of the Ring turnuvasını ne zaman olur bilmiyorum ama kazanmak ve tekrar The King of Kings olarak akıllara kazınmak.Bu yolda karşıma çıkan herkesi devirmeye hazırım. Ring dışında diğer güreşçilerle dostluklarımız olabilir ama ringde kimseye acımam."
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Triple H Ringde   Triple H Ringde Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 10:16 pm

Whc Şampiyonu Edge ringe gelir...

Ringe girdikten sonra seyircilerini selamlar sonra Triple H'ye uzun uzun dikkatli baktıktan sonra Exclamation konuşmaya başlar...

Hey hey hey Exclamation O da neyin nesi bu karşımda duran kişi de Triple H olmasın [Burda hafif bir tebessüm ile güler Edge ] Sevgili dostum Triple H.Dostum derken lafın gelişi dostmu düşmanmı olacağız bunu zaman gösterecek.Her neyse konuya gelicek olursam.Şu an WHC Şampiyonu benim tam karşında duran kişi ve bu kemeri yeni aldım,maçın yorgunluğu hala üzerimde...Wwe kemeri boşta.Niye olmasın ki Question Çünkü Raw brandının kemeri.Eğer Sd brandında olsaydı o kemerde benim koleksiyonlarım arasına girerdi Wink Diyeceğim şu ki Raw'da şu an Shawn dostum var.Fakat Sd'de ben varım.Sen Wwe diyerek sanırsam Raw brandını seçiyorsun o yüzden rakibin şu an ben değil Shawndır ve ve ve o WWE kemeri şu an boşta daha öncede söylediğim gibi Exclamation Son olarak aramıza hoşgeldin diyorum ve şunuda bil tekrar King of Kings olman için ilk önce buraya göz at sonra bu konuyu konuşuruz... [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

dedikten sonra ringden ayrılır... (By.EdgE)
https://rpgtr.yetkinforum.com
Paul Levesque
Üye
Üye
Paul Levesque

Raw
Beşiktaş
RPG KARAKTER : Triple H

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Triple H Ringde   Triple H Ringde Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 10:46 pm

"Bende buranın popüler çocuğu nerde diyordum. Hayır şu anda aramızda sorun yok. Nasıl olsa WWE Şampiyonluğu bir engel değilsin. Ama King of The Ring için aynısını söylemem. Güçlü bir rakipsin Edge bunu biliyorum. Elinde salladığın o parlak sarı şeyde öyle diyor zaten. Ame ben herşeyimle ringde olurum. Anladığım kadarıyla King of the Ring'e 1 kişi daha lazım... Shawn'a söyle beni başlara biryere yazsın. Orda görüşürüz Edge.

Play The Game eşliğinde Triple H ringi terkeder:
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Triple H Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Triple H Ringde   Triple H Ringde Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 11:18 pm

Edge titantron'da görülür...

Dostum bu işler ısmarlamayla olmaz.Kendin gidip başvuracaksın.Benim dememle olsaydı P:P:V: Gm'i ben olurdum dimi Question Kendin git başvurunu yap Exclamation Ayrıca onay alırsın almazsın orasıda beni ilgilendirmez Exclamation Ve ve ve şunu da kimse unutmasın 1 kemer belki de dünyanın en iyi kemerine sahibim ama bu kemer beni kesmez hedeflerimin arasında WWE kemeri de var.Bu bir gerçek ama şu anlık Smackdown'daki kemerlerle mücadele ediyorum..

Ekran kapanır...
https://rpgtr.yetkinforum.com

Triple H Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TNA Championship sonrası ve gelecek maç için Triple H Ringde !
» HBK RİNGDE...
» Miz ringde....!
» Şampiyon ringde
» Mr.WrestleMania Ringde...