WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Takım olursak kimse tutumaz

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Takım olursak kimse tutumaz Empty
MesajKonu: Takım olursak kimse tutumaz   Takım olursak kimse tutumaz Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 11:38 pm

"Şampiyonluk büyük isimlerle kazanılmıyor Bence ipi göğüslemek için kolej havası lazım"

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kartal'ın yeni transferi Uğur Boral, camiaya umut dağıttı... Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli oyuncu, "Beşiktaş geçen sezon başarıyı yakalayamadıysa bunun tek sebebi takım olamamasıydı. Bir kez daha görüldü ki şampiyonluk büyük ve şöhretli isimlerle ya da çok para harcamakla gelmiyor. Bence takım olmayı başarırsak bizi kimse tutamaz ve şampiyonluğa ulaşabiliriz. Kadroda çok çalışkan ve saygılı genç oyuncular var. Bizler de elimizden geldiğince onlara destek olacağız" dedi.

FENER'DE ŞANS BULAMADIM
F.Bahçe'den ayrılmanın kendi fikri olduğunu dile getiren Uğur, "Sakatlığımın ardından arkadaşlarımın gerisinde kaldığım için şans bulamadım. İnsanlar hâlâ sakat olduğumu düşünmeye başlamıştı. O nedenle bir kez daha kendimi ispat edebilmek için Samsunspor'a gittim. Korkuyla değil, cesaretle hareket ettim. F.Bahçe'de kalabilirdim ama ben zor olanı seçtim. Samsun'da geçirdiğim 3 ayda iyi işler yaptım. Beşiktaş ile 2 aydır temastaydım. Şimdi çok mutlu ve heyecanlıyım. Ama korkum yok. Bu takıma faydalı olacağım" diye konuştu.

TARAFTAR BAMBAŞKA
F.Bahçe forması giydiği dönemde Beşiktaş taraftarını övdüğü için bazı çevrelerce eleştirilen Uğur Boral, "Gerçekten müthiş bir taraftar topluluğunun önünde oynayacağımı düşünmek beni ayrıca heyecanlandırıyor. Onlar takımı için itici güç. İnşallah kısa sürede gönüllerinde yerim olur" şeklinde konuştu.

DİĞERLERİNE BENZEMEM
Basın toplantısının ardından yazarımız Turgay Demir ile ayaküstü sohbet eden Uğur Boral, "F.Bahçe'den gelen diğer oyuncular ile kıyaslanmak istemiyorum. Bittiğimi düşünenlere bunun böyle olmadığını gösterdim, göstermeye de devam edeceğim. Umarım camia beni çabuk kabullenir" ifadesini kullandı.
https://rpgtr.yetkinforum.com

Takım olursak kimse tutumaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Sevdiğiniz 5 Takım (Yabancı)
» Playoff'a katılacak 4.takım kim olmalıdır?
» Ronaldinho haykırdı "Bizi kimse anlamıyor, o kadar yanlızız ki.."