WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Keçeli köpürdü!

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Keçeli köpürdü! Empty
MesajKonu: Keçeli köpürdü!   Keçeli köpürdü! Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 12:40 pm

Beşiktaş'ımızda İkinci Başkan Metin Keçeli, Divan Başkanı Yalçın Karadeniz'in kendisine yönelik yaptığı eleştirilere sert bir yanıt verdi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Beşiktaş'ta Pazar günü yapılacak mali kongre ve Başkan Yıldırım Demirören'in TFF Başkan adayı olması, kulübün ekonomik yapısının ön plana çıkmasına neden olurken, bu durum siyah-beyazlı kulübün 1 numaralı gündemi olmaya devam ediyor.

Son günlerde iyice ortaya çıkan ve Divan Başkanı Yalçın Karadeniz'in eleştirilerine maruz kalan istifa eden yönetimin 2. başkanı Metin Keçeli, DHA'na konuşarak Karadeniz'in eleştirilerine yanıt verdi.

"BEŞİKTAŞ TÜZÜĞÜ NE DİYORSA BİZ ONU YAPIYORUZ"

Keçeli, "Hırsı aklının önüne geçiyor üzülüyorum. Bizim ya da benim arkadaşlarımın Beşiktaş'ı ele geçirme gibi bir planı yoktur ve asla olmayacaktır. Beşiktaş tüzüğü ne diyorsa biz onu yapıyoruz. Benim de olağanüstü seçim kongresine kadar kulüp başkanı olma gibi bir hedefim ve arzum da yok. Kitap ne yazıyorsa ben ve arkadaşlarım onu yapıyoruz. Asla ve asla hiç bir hesabın içerisinde değiliz. Yönetimin görevi, mali kongreden sonra (pazar günü) sona erer. Sonra da bu şerefli koltukları kim seçildiyse ona devredeceğiz. Bunun dışında hiç bir düşüncemiz bulunmamaktadır" şeklinde konuştu.

KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

Bu arada dün yönetim kurulunun da istifa kararı alması sonucu oluşan bu şablon gereği ortaya çıkan durumdan ötürü, kulüp yönetimini olağanüstü kongreye kadar taşıyacak olan Metin keçeli başkanlığındaki yönetim kongre tarihlerini de belirledi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre Beşiktaş'ın olağanüstü seçimli kongresinin ilki 18 Mart'ta 2012'de, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 25 Mart 2012'de çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

Metin Keçeli kongre tarihi ile ilgili ilanın da medyada yakında yer alacağını söyledi.
https://rpgtr.yetkinforum.com
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Keçeli köpürdü! Empty
MesajKonu: Geri: Keçeli köpürdü!   Keçeli köpürdü! Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 12:42 pm

Aynı yönetimdeler ee o zaman niye tartışıyorsunuz,biz taraftar olarak bıktık.Yönetim bir an önce git artık be.
https://rpgtr.yetkinforum.com

Keçeli köpürdü!
1 sayfadaki 1 sayfası