WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mathijsen'de sıcak gelişme

YazarMesaj
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Mathijsen'de sıcak gelişme Empty
MesajKonu: Mathijsen'de sıcak gelişme   Mathijsen'de sıcak gelişme Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 11:40 pm

Burak Yılmaz transferinden kaynak sağlayacak olan bordo-mavili yönetim bir hafta içinde Hollandalı yıldızı bitirecek

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Karadeniz ekibinin transfer gündeminde ilk sırada yer alan Joris Mathijsen konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bir yıl sözleşmesinin olduğu Malaga kulübüne "Zaten mukavelem seneye bitecek. Beni satarak hem siz kârlı çıkın hem de ben" diyerek rest çeken Mathijsen'in bir hafta içinde transfer edileceği öğrenildi.

HOLLANDA KAMPINA KATILACAK
Burak Yılmaz'ın transferinin resmen sonuçlanmasının ardından kasasına 5 milyon euro'luk bir meblağ koyacak olan Trabzonspor kulübü, bu paranın bir kısmını 32 yaşındaki stoperin transferinde kullanacak. Teknik direktör Şenol Güneş'in mutlaka kadroda görmek istediği Mathijsen'in senelik 1.2 milyon euro'ya iki yıllık imza atacağı ve takımın Hollanda'daki kampına katılacağı belirtiliyor.
https://rpgtr.yetkinforum.com

Mathijsen'de sıcak gelişme
1 sayfadaki 1 sayfası