WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Ringde.!

2 posters
YazarMesaj
Jeff Hardy.
Özel Üye
Özel Üye
Jeff Hardy.

Smackdown
Olgun
Fenerbahçe
RPG KARAKTER : Jeff Hardy
SEVGİLİNİZ : Sevgilim Yok
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : Jeff Hardy
FAVORİ DİVANIZ : Maryse

Jeff Ringde.! Empty
MesajKonu: Jeff Ringde.!   Jeff Ringde.! Icon_minitimeÇarş. Şub. 22, 2012 7:42 am

Bu arada No More Words çalar ve Jeff Hardy ringe koşar ve konuşmasına başlar ;
-Merhaba wwe alemi bugün buraya oynadığım maçlar hakkında konuşmaya geldim ilk olarak burda shawn'ı tebrik etmek istiyorum kemerini bana karşı korudu ama asıl konuşmak istediğim konu Undertakerle yapmış olduğum whc contender maçı.Maçtan galibiyetle ayrıldım bundan dolayı çok sevinçli ve guruluyum Undertaker gibi birini yenmek güzel bir duygu ona söylemiştim ben hiç bir zaman kesin konuşmam fakat o gün onu yeneceğimi söyledim ve sözümü tuttum ve takeri ezdim.! Umarım bu iyi performansımı whc kemeri ile süslerim bu arada edgeyle aramın iyi olması ondan whc kemerini almayacağım anlamına gelmez ben bir kemer için her türlü adil yolu denerim ve maç günüde denicem ve yeni WHC Şampiyonu ben olucam.!
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Jeff Ringde.! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Ringde.!   Jeff Ringde.! Icon_minitimePerş. Şub. 23, 2012 1:23 am

Edge belinde WHC kemeri muhteşem şarkısı metalingus ve harika bir o derece olağanüstü ihtişamıyla girişini yapar...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Artık ringde olan Edge.Her zaman ki gibi mütevazı bir o kadar da karizmatik olarak konuşmaya başlar...

"Fazla söze gerek yok Jeff.Çünkü buna değeceğini sanmıyorum.Evet Underla yaptığın maçı gördüm.Kazanmışsın.Bunda bu kadar abartılacak bişi yok.Çünkü onu dedemde yener dostum anlıyormusun beni..(Burada seyircilere doğru tebessüm eder ve onlarda edge'ye gülerek karşılık verirler.)Herneyse önemli olan konu WHC.Bunun benim için anlamının çok önemli olduğunu sana bildirmek isterim.Under'ı yenmen beni yenebilirsin anlamına gelmez ve gelemez.Çünkü ben Edge'yim.WHC şampiyonu rated-r süperstar EDGE...(Burda alkışlamaya başlarlar seyirciler Edge'yi.)Ve senin bu kemer için aday olman umrumda bile değil bunu bilmen için burdayım.Ve sen hayaller kurmaya devam et.Çünkü senle benim aramda ki tek fark.."parmağını kafasına doğru götürür ve:

"Umarım mesajım alınmıştır Wink " der ve ringden ayrılır...
https://rpgtr.yetkinforum.com
Jeff Hardy.
Özel Üye
Özel Üye
Jeff Hardy.

Smackdown
Olgun
Fenerbahçe

Jeff Ringde.! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Ringde.!   Jeff Ringde.! Icon_minitimePerş. Şub. 23, 2012 4:50 am

Jeff konuşmasına devam eder;
-Bak ne diyeceğim biliyormusun Taker bir konuda haklı o da senin kendini beğenmiş olman sana yüz verdim diye biraz havalanmışsın ama ben wwe de çok kişinin havasını söndürdüm ve sırada sen varsın bu arada beni akılsız olarak buluyorsan bul ama whc kemerini senden aldığımda o aklını da almış olacağım BAY SATED R SUCKSTAR ! der ve ringi terkeder.
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş

Jeff Ringde.! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Ringde.!   Jeff Ringde.! Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 12:13 pm

Olanlar karşısında Edge şaşkındır:

Edge mikrofonu alır ve yeniden ringe girer:

"Bak Jeff yeni olduğun için sana seslenmiyorum.Bu laflarını sana yuttururdum bundan adın gibi emin olabilirsin.Ve şuna gelince sana biraz iyi davranınca bir yerlerin kalkmış bunu gayet net görüyorum.Bu senin saygı sınırlarını aşmanı gerektirmez.Benle konuşurken çok dikkatli olucaksın aksi takdirde canını çok pis yakarım,acımam.Burada bulunmanın sebebini hala anlamış değilim.Sen gibi yüzüne filli boyaya bulamış sirk palyaçosuna ayıracak vaktim yok ama naparsınki hayat WHC için sen gibi zavallı bir güreşciyle dövüşecem.Kendimden utanıyorum.Sen benim denkim değilsin ve olamazsın da bunu anla.Ayrıca dediğim gibi senle bir maçımın olmasına ve ve ve artı yeni gelmene dua et Jeff.Ama hakkın doldu, bi daha aynı laflara duyarsam benim duyduğum son laf senin söylediğin son sözler olur seni palyoço kılıklı soytarı..."

dedikten sonra WHC kemeri ile ringden ayrılır...

Jeff Hardy.
Özel Üye
Özel Üye
Jeff Hardy.

Smackdown
Olgun
Fenerbahçe

Jeff Ringde.! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Ringde.!   Jeff Ringde.! Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 1:31 pm

Bu arada Jeff titantron da görünür ve konuşur ;
-Yüz vermekmi sana birilerinin yüz verdiği ve bu kadar kendini beğenmiş olmanı sağlayanlara ne demeli ! Bana palyaçok kılıklı soytarı diyene bak sen ringe gelirken şekilden şekile giren sarı saçlı HEİDİ ! (Herkes güler).Seni whc maçında öyle kılıklara sokucamki doğum günü partilerine seni palyaço olarak çağıracaklar ama kemikleri kırım palyaço ! der ve titantron kapanır.
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş

Jeff Ringde.! Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Ringde.!   Jeff Ringde.! Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 11:36 am

Edge gülerek ringe gelir...

"Jeff Hardy adam olma yolunda ilerliyorsun bu güzel bir şey.İlk konuşmanda hatanı anlayıp düzeltmelerin olmuş olcaktı tabikide.1.si kemer hala bende senide bi güzel dövdüm kemeri korudum.2.si yine hala saçma sapan yarım türkçenle konuşmaya çalışıyorsun veya ben öyle anlıyorum.Burdan da anlaşıldığı gibi hala keş bi herifin tekisin.Benim keşlerle işim olmaz.Biz dürüst,namuslu insanlarız sana da buradan çağrı yapıyorum kısa zamanda doğru yola gir ama bu kafayla zor baya bi büyük kafan var çünkü.Ayrıca titantron'dan konuşmak da tam sana göre bir iş tebrik ediyorum.Çünkü bu gibi işleri ancak ve ancak senin gibi korkak tavuklar yapar.Sen korkağın tekisin ve utancından yüzünü saçma sapan maskelerle kapatmaya çalışan insanlardan kendini gizleyen korkak bir şarlatansın.Bu iş de burda biter dayağını yedin otur oturduğun yere..." diyerek ringden ayrılır.

Jeff Ringde.!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Hardy ringde !
» Undertaker Ringde
» HBK RİNGDE...
» Miz ringde....!
» Triple H Ringde