WWE© RPG---RPGTR.YETKİNFORUM.ORG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAKTERLERİMİZ AÇILMIŞ ÇOĞU ŞU ANDA BOŞTADIR.BİR AN ÖNCE KARAKTERİNİ SEÇ VE EĞLENCEYE SENDE KATIL !!! [KARAKTER SEÇİMİNİZ ONAYLANMADIKTAN SONRA SİTEDE HİÇ BİR YETKİNİZ VEYA SÖZÜNÜZ GEÇERLİ DEĞİLDİR ]

AnasayfaWWE RpGTRAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Undertaker Ringde

3 posters
YazarMesaj
|The Undertaker|
Moderatörler
Moderatörler
|The Undertaker|

Smackdown
Fenerbahçe
RPG KARAKTER : The Undertaker
RPG KARİYER : WHC (1),MITB(1),WTagTeam(1)
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : The Undertaker

Undertaker Ringde Empty
MesajKonu: Undertaker Ringde   Undertaker Ringde Icon_minitimePerş. Şub. 23, 2012 7:50 am

Gong sesi duyulur ve Undertaker müziği eşliğinde ringe doğru yürümeye başlar.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Undertaker konuşmaya başlar.

"Bu hafta olanlar gerçekten ilginçti.Jeff Hardy'ye yenildim.Buradan Jeff'e sesleneceğim.Jeff gerçekten konuştuğun kadar varmışsın.Bir sürü konuştun ve beni yendin haklı çıktın.O anda benden iyiymişsin belli ki ama bu bir daha tekrarlanmayacak.Tekrarlanmaması için elimden geleni yapacağım.Bir de Jeff'in şu dostu Edge var.Edge hiç Jeff gibi değil.Edge sürekli konuşuyor.Ama yaptığı birşey yok.O fazla bahsetmek istemiyorum ama bahsedeceğim.Edge biraz fazla geveze.Boş konuşmada üstüne yok.Ama burada güreşmek konuşmaktan daha önemli.İşte buna üzülüyorum.Neden WHC Edge gibi bir gevezenin elinde.Jeff gerçekten başarılı.Güçlü biri.Ama Edge bir geveze.Bana sürekli moruk diyor.Ve yaşlı.Sen benden 6 yaş küçüksün.Ama yine de dediğin gibi yapıp beni dede seni de çok güçlü bir genç gibi düşünürsek ; SEN BİR DEDEDEN DAYAK YİYORSUN VE YEMEYE DE DEVAM EDECEKSİN.Konuşmak için karşıma çıkmakta hiç çekinmezsin ama dövüşmek için karşıma bile çıkamıyorsun.Bu hafta sonu çıkacağım iki maçımı da kazanacağım.Böylelikle US ve IC için de yolum açılmış olacak.Ve ben World Tag Team Şampiyonuyum.Bir de istediğim anda istediğim yer de istediğim dünya şampiyonuyla maça çıkma hakkım var.Ve herkes bilsin ki o Edge denen o geveze ringde karşıma çıkabilecekse bu hafta sonu onu ezeceğim." der ve seyircilerin cher tezahuratları eşliğinde ringden ayrılır.
Jeff Hardy.
Özel Üye
Özel Üye
Jeff Hardy.

Smackdown
Olgun
Fenerbahçe
RPG KARAKTER : Jeff Hardy
SEVGİLİNİZ : Sevgilim Yok
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : Jeff Hardy
FAVORİ DİVANIZ : Maryse

Undertaker Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Undertaker Ringde   Undertaker Ringde Icon_minitimePerş. Şub. 23, 2012 10:46 am

Bu arada Jeff Ringe gelir ve konuşmaya başlar ;
-Taker hakkımda yaptığım yorumlar için sağol.Bu arada Edge konusunda yanıldım biliyorum sen haklıydın Edge güvenilmeyecek kendini beğenmişin biri ben wwe de shawn ve senle dost olabilirim fakat edge ve kane ile olmaz edgeyle kendini beğenmişligi kane ise feud da kalmak istememden dolayı dost olmam.Ama artık büyük ihtimalle kane ilede dost olurum
ama EDGE ile ASLA .! der ve ringi terkeder.
EDGE
Administrator
Administrator
EDGE

Smackdown
Agrasif
Beşiktaş
RPG KARAKTER : EDGE
RPG KARİYER : WHC Champion (Hala)
SEVGİLİNİZ : YOK
FAVORİ SÜPERSTARINIZ : EDGE
FAVORİ DİVANIZ : MARİA

Undertaker Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Undertaker Ringde   Undertaker Ringde Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 12:31 pm

Edge sinirli ve aynı zamanda karizmatik şekilde ringe doğru ilerler omzunda WHC'si ile...

"Gördüğün gibi Under moruğu kemer bende hem sen kimsin be adam,ben senden korkcam hee.Burda korkcak kişi varsa o da ancak ve ancak sen olursun.Senin işini bu hafta sonu tamamıyla bitirecem yeter artık bu kadar şov.Herşeyin sınırı var ama sen bu sınırı çokdan aştığın için 2 kat daha fazla dayak yiyeceksin benden.Ve konuşurken daha dikkatli ol yoksa senin o kafanı vücudundan koparırım.Karşında EDGE var.Umarım mesajım anlaşılmıştır. Wink Twisted Evil Anlaşılmadıysa da ben çok güzel anlatırım emin ol Wink .Bu da sana son uyarımdı.Hakaret içerikli konuşamazsın aynı şeylerin olması halinde karışmam bunu da cümle alem duysun..."der ringi terkeder.

NOT:Artık konuşmayı kes ve maç saatine bekle sana tek tavsiyem de bu olur.Aksi takdirde cevap yazarsan bile karşılık alamayacaksın.Tabi mesaja göre...

https://rpgtr.yetkinforum.com

Undertaker Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miz ringde....!
» HBK RİNGDE...
» Mr.WrestleMania Ringde...
» Jeff Ringde.!
» Edge Ringde-1